stavba jeskyní |  o solných jeskyních  |  fotogalerie  |  solné sauny  |  reference  |  kontakt


Reference


Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků, proto nás velmi potěšil, tento článek, který o nás napsal pan Petr Kozohorský (majitel Rehabilitačně-regeneračního Wellness centra)Už jako student na vysoké škole oboru fyzioterapii jsem se zabýval klimatoterapeutickou léčbou neboli léčbou podnebím. Tato metoda se začala využívat už ve starém Řecku a Římu a používá se do dnes.

Léčba přímořským klimatem je pro nás středoevropany velice důležitá a díky civilizačním chorobám téměř nezbytná. Po odborných konzultacích a doporučeních jsem kontaktoval pana ing. Jaroslava Hynka, zástupce společnosti Grupa Zendar, Lublin, který se zabývá výstavbou certifikovaných mikroklimatických solných jeskyní. Společnost Grupa Zendar vystavěla solnou jeskyni dle daných podmínek bez jakýchkoliv problémů a technických závad. Solná jeskyně ve Svatém Poli u Dobříše je v provozu od dubna roku 2006 a v dnešní době je součástí wellneww centra, kde se neustále těší hojnému zájmu našich klientů a potří mezi nejvíce využívané procedůry.

Tímto bych chtěl poděkovat za výbornou spolupráci společnosti Grupa Zendar a všem ostatním zájemcům o výstavbu solné jeskyně mohu tuto společnost velmi doporučit.

Rehabilitačně-regenerační
Wellness centrum

Bc. Petr Kozohorský